Za otroke

POPOTOVALKA GRE V NARAVO

Počitniško varstvo v naravi

• Imaš rad_a naravo, rad_a preživljaš čas v njej?
  • Rad_a raziskuješ?
  • Si pripravljen/a prisluhnit sebi, svojim željam in mislim ter jim v tem tednu z nami slediti?
  • Se znaš prilagoditi ekipi in slišati in videti tudi drugega?
  • Znaš plesati po dežju?
To so drugačne počitnice, kot ste jih morda navajeni.

Vsako poletje organiziramo poletne počitnice v naravi za vse radovedneže in raziskovalce, stare med 4 in 12 let. Družimo, igramo in raziskujemo vsak dan, med 8.00 in 16.00 v okolici Cerkniškega jezera. Do sedaj smo raziskovali kotičke Otoka in v Rakovega  Škocjanu in tudi v letu 2024 nadaljujemo pustolovščine v Rakovem Škocjanu.

Mi smo pripravljeni, pa vi?

Za nami so krasna poletja, polna pustolovščin, raziskovanja narave in nas samih.
Čas je, da spet skupaj doživimo čudovit teden v osrčju čarobnega Rakovega Škocjana.

Zopet se bomo skupaj igrali, raziskovali, krepili ekipni duh in kakšno ušpičili v naravi.

Če bo dež, si bomo nadeli dežna oblačila in škornje ter skočili v vsako lužo, ki nam bo prečkala pot. Če bo sonce se bomo na mali šoli žaganja naučili uporabljati nož, sekiro in žago, plezali, se učili streljati z lokom, če bo mavrica … Nadaljevanje pa nam povedo otroci, ki vedno znova navdušijo z njihovimi idejami in domišljijo.

Ne poznaš še Popotovalke? To je naš kovček, v katerem se skriva vse sorte čudes, zanimivih in zabavnih pripomočkov, vreča domišljije in škatla pustolovščin. Poskrbela bo, da bo program pester in zanimiv, a tudi prepleten s prosto igro in domišljijo ter idejami otrok.

Število mest je ZELO omejeno, povpraševanja pa veliko! Rezerviraj si svoje mesto in nam piši.

Izjave

Na GOZDNIH URICAH je bilo našemu fantu več kot odlično. Lucas se je ponoči prebujal in gledal skozi okno, če se že dani in da “štartamo” spet na Otok novim dogodivščinam naproti. Res se je imel lepo in z veseljem pripoveduje o vsem kar ste tam skupaj počeli. Drugo leto se gotovo ponovno vrne k vam :) meni, kot mami ni lepšega, da vidim lastnega otroka tako veselega in srečnega. Vsa ta zahvala gre vaši ekipi. Vsi ste tako srčni in videti je da svojo delo opravljate z velikim veseljem. Hvala za vse. En lep pozdravček,
Olivera in Lucas
Še enkrat hvala za vse, Ton je prav zrastel v tem tednu - v vseh pogledih. Se že veselimo novih priložnosti za dogodivščine. Pozdravček,
Vida
Super ste! Vaša najmlajša udeleženca gozdnih počitnic se ravno družita, je ostala posebna vez. <3
Valentina
Iz srca hvala. Rebecca je bila navdušena, zelo srečna in želi še. Čudoviti ste. Hvala, hvala, hvala. Naša Rebecca in S. vam pošiljata en velik objem.
Adriana

Za koga je varstvo?

Pomembno nam je KDO se nam pridruži, saj niso za vsakega.

To so drugačne počitnice, kot ste jih morda navajeni. V tem tednu se vsak izmed nas sreča sam s seboj. S pomočjo narave in gozdnih vilincev (mentorjev) raziskuje kdo je, kaj si želi, sreča se tudi s svojimi strahovi in tistimi neprijetnimi lastnostmi, ki bi jih včasih najraje skril pod deko. A mi smo tu, mi otroke vidimo, slišimo in smo z njimi na tak način, da je lahko vsak, točno tak kot je. In to je dovolj! To je prostor, iz katerega lahko vsak raste, se razvija in se najbolje spozna.

V vseh letih prakse smo opazili krasne rezultate po koncu počitnic, večje zaupanje vase, samozavest in pogum, da otroci res sledijo tistemu, kar jim je pomembno in blizu, kar je res "njihovo". Velikokrat odkrijejo kaj si morda želijo početi, ko odrastejo. Skupaj postanemo čudovita ekipa, si porazdelimo vloge in ustvarjamo spomine, ki se jih bomo nekoč spominjali z nasmeškom na obrazu.

Se srčno veselimo!
Gozdna ekipa

Kdaj?

1. TEDEN - ponedeljek, 1. julij 2024 - petek, 5. julij 2024
2. TEDEN - ponedeljek, 8. julij 2024 - petek, 12. julij 2024

Kje?

Rakov Škocjan, blizu hotela Rakov Škocjan.
Točno lokacijo vam sporočimo ob prijavi.

Kdo?

Otroci stari med 4 in 12 let.

Cena?

190€,
zgodnje prijave do 30. maja 2024: 175€,
20% popusta pri drugem otroku.

Skupni prevoz

Do Rakovega Škocjana: družinice lahko med sabo povežejo in se dogovorimo za skupinski prevoz, da bo logistika lažja. Velikokrat se med družinami stkejo nove prijateljske vezi, kar je BONUS povezovanja in sodelovanja.

Kontakt

Za dodatne informacije nas lahko pokličete ali nam pišete na nikita.lunka@gmail.com

Telefon: 040 558 281 (Nikita)

Še nekaj odzivov

Živjo!

Veseli nas, da se poleti (ponovno) srečamo in igramo skupaj v čudovitem Rakovem Škocjanu!

Gozdne vile in vilini se bomo potrudili, da otroke vsak dan vrnemo utrujene, a z iskricami in srečo v očeh!

Prosim izpolnite vpisna polja na prijavnem obrazcu in kliknite gumb PRIJAVA. Polja z zvezdico so obvezna, ostalo izpolnete po želji. V kolikor ste z nami že bili in odgovorili na vprašanja, lahko tokrat zgolj na kratko.

Kmalu vam bomo poslali potrditveno sporočilo in predračun za rezervacijo počitnic. (Včasih traja tudi kak dan več, a zagotovo dobite!)

Kontakt

Telefon: 040 558 281 (Nikita)

Prijavnica

* Nakazuje obvezno vprašanje
Svojega otroka prijavljam na:*
Dovoljenje za objavo fotografij
Dovoljenje za uporabo in obdelavo podatkov - želite, da vas še naprej obveščamo o gozdnih dogodivščinah, igralnih sobotah, počitnicah, gozdnem varstvu (med tednom) in ostalimi aktivnostmi, ki jih bomo organizirali v naravi?*

Zavod O(s)misli. © 2023 Vse pravice pridržane.

V sodelovanju s ⚝ Starfiniti d.o.o.

Izpolnite kontaktni obrazec:

Katere storitve vas zanimajo?*
Možnosti za ženske:
Možnosti za otroke:
GDPR*
Bi se želeli prijaviti na novičke?